Hukuk Büromuz Hakkında

Hukuk Ofisimiz, tüm soru ve sorunlarınızı önemsiyor ve cevaplandırmaya çalışıyor. Bizimle doğrudan iletişime geçerek alanında uzman avukatlarımızdan bilgi alabilirsiniz.”
Av. Cumali Murat YILDIRIM

cMY Hukuk Bürosu Hakkında

CMY Hukuk-Danışmanlık Ofisi; Avukat – Marka Vekili Cumali Murat Yıldırım tarafından, hukukun üstünlüğünü ilkesinin sebebi ve sonucu ne olursa olsun her durum ve koşulda uygulanmasına ilişkin temel vizyonu ve ülkemizde özellikle mevzuattan kaynaklanan karmaşanın giderilmesi ve bu surette hukuk okuryazarlığının geliştirilmesi misyonuyla kurulmuştur. Bu vizyon ve misyon ile ilk olarak Ankara’da kurulan hukuk ofisimiz yılların verdiği mesleki tecrübe ve müvekkillerinden kazandığı güven sayesinde, ulusal ve uluslararası düzeyde kurduğu faaliyet ağını; İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Mersin, Konya ve Artvin’deki ortak ve partner ofisleriyle ülkemizin dört bir yanına genişletmiştir.

CMY Hukuk
SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Hukuk Ofisimiz, tüm soru ve sorunlarınızı önemsiyor ve cevaplandırmaya çalışıyor. Bizimle doğrudan iletişime geçerek alanında uzman avukatlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Hakkınızda dava ya da icra takibi açılmışsa bunu e-devlet sistemine bağlı UYAP Vatandaş Portal’dan yapacağınız sorgulama ile kolaylıkla öğrenebilir dava evrakına da aynı sistemden ulaşabilirsiniz.

Avukatlık ya da diğer adıyla Hukuki Danışmanlık Hizmeti, 1136 sayılı Avukatlık Kanunu ile avukatlık yapma yetkisi bulunan kişiler tarafından, vekalet veren (müvekkil) kişilere sunulan hizmeti ifade eder. Hakkınızda bir dava açılmışsa ya da icra takibi başlatılmışsa avukatınız sizi ilgili konularda temsil ederek adınıza iş ve işlemler gerçekleştirebilir.

Hukukumuzda belirli konular dışında avukatla temsil zorunluluğu bulunmasa da özellikle uzmanlık gerektiren alanlardaki yargılama süreçlerinde yapılan hata veya ihmaller telafisi imkânsız zararların oluşmasına sebep olacaktır. Bu sebeple tüm hak ve yetkilerinizin titizlikle korunabilmesi bakımından alanında uzman avukatlardan hizmet almak sizin yararınıza olacaktır.

Avukatlık vekaletnamesi, avukatların sizi yargı makamları başta olmak üzere çeşitli resmî kurumlarda temsil edebilmesi için zorunlu olan resmi bir belgedir. Avukatlık vekaletnamesini, vekalet vermek istediğiniz avukatın bilgileri ile Türkiye’deki herhangi bir noterden çıkartabilirsiniz.

01. PRATİK

Güncel mevzuat, yargı kararları ve akademiden ilham alan önerilerimiz ile hukuki uyuşmazlığınıza en uygun çözümleri üretiriz.

02. SİSTEMATİK

Tüm danışmanlık ve avukatlık sürecini özveri ve disiplinle takip ederek, güncel durumu size periyodik olarak raporlarız.

04. HIZLI

Takibi ofisimizce üstlenilen tüm işlemleri hızlıca gerçekleştirerek işlem ve yargılama süreçlerinin en kısa sürede tamamlanmasını hedefleriz.

03. ULAŞILABİLİR

Desteğe ihtiyacınız olduğu her anda hem yüz yüze hem de online olarak daima yanınızdayız.

Neden biz?

Bizi neden tercih etmelisiniz?

Hukuk Ofisimiz, değişen mevzuatın takibi, güncel yargı kararları ile dava yerine geçecek alternatif çözüm yöntemleriyle birlikte onların ihtiyaçlarına hızlı ve en doğru cevabı verecek çözümler üretmektedir.

Son Eklenen Makaleler

Hukuk ofisimiz olası uyuşmazlıkları ortaya çıkmadan engellemeyi amaç edinmiş vizyonuyla müvekkillerini hak ve menfaatleri konusunda en doğru biçimde yönlendirerek ülkemizde hukuk okur yazarlığı konusunda bilinç oluşturulmasını amaçlamaktadır.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec 

NFT Collections
Connected with us
Call Now Button